کفش ورزشی سعیدی کد 404_نشاید،

کد محصول:4246716

قیمت اصلی : 290,000 تومان

تخفیف : 40,000 تومان

قیمت نهایی: 250,000 تومان


(از 0 رای)سایز:نقد و بررسی

کفش ورزشی سعیدی کد 404_نشاید،

خرید کفش ورزشی سعیدی
فعالیت های ورزشی خاص و انجام آنها تنها از طریق پوشیدن کفش ورزشی مناسب امکان پذیر است. زیرا به غیر از راحتی فرد موجب افزایش عملکرد وی می شود و از بروز صدمات گوناگون پیشگیری می کند. فعالیت های ورزشی بر روی ساق، مچ پا و تمام قسمت های پا فشار زیادی وارد می کنند طوری که این فشارها به پاها از طریق دویدن یا پریدن معادل سه الی پنج برابر وزن شما می باشند. بنابراین کفش های ورزشی طراحی شده مختص به هر ورزش متفاوت است حال اگر شما در طول هفته دو الی سه بار در رشته ورزشی خاصی در حال فعالیت هستید باید از کفش متناسب با رشته ورزشی خود استفاده کنید. همچنین کفش مختص به رشته فوتسال با کفش مختص به رشته دویدن متفاوت است. حال اگر در چند رشته ورزشی مشغول به فعالیت هستید از کفش های چند منظوره ورزشی استفاده کنید.
ویژگی های کفش ورزشی سعیدی
کفش ورزشی سعیدی ویژگی های زیادی دارد که تنها قیمت، تعیین کننده کفش مناسب نیست بلکه احتمال دارد قیمت یک کفش مناسب پایین تر از کفش نامناسب باشد. همچنین نمی توان تنها به برند اکتفا کرد. بنابراین باید دارای ویژگی های زیر باشد.
تزریق مستقیمPU جنس زیره
زیره مهمترین قسمت هر کفش است بنابراین کفش ورزشی باید از جنس زیره PU تزریق مستقیم باشد تا علاوه بر دوام بالا و سفتی آن از انعطاف پذیری زیادی برخوردار باشد. البته ناگفته نماند برخی تولیدکنندگان از جنس نامرغوب و متفاوتی برای زیره کفش های ورزشی استفاده می کنند که علاوه بر بی کیفیتی کفش آسیب های جدی به قسمت های مختلف پا از جمله کف، مچ و حتی دیسک کمر می رسانند. هنگام ورزش صدماتی ناشی از کفش نامناسب دامن گیر ورزشکاران می شود که شامل پیچ خوردگی و کشیدگی مچ پا است. بنابراین  با استفاده از کفش مختص به ورزش مورد نظر تا حدودی از این صدمات پیشگیری می شود.
کفش ورزشی مناسب پیاده روی و ورزش
کفش ورزشی مناسب پیاده روی و ورزش باید دارای ویژگی هایی همچون دهنه کش، رویه پارچه بافت، قابل شستشو، قابلیت گردش هوا و سبک و نرم باشد. بنابراین جهت دسترسی به کفش مختص به ورزش با خصوصیات بالا بهتر است اقدام به خرید کفش سعیدی کنید تا علاوه بر قیمت مناسب از مزایای آن بهره مند شوید.
جنس رویه پارچه ضد آب
از مهم ترین مشخصات کفش ورزشی سعیدی جنس رویه پارچه ضد آب آن است که موجبات دوام و طول عمر کفش را فراهم آورده است.

مشخصات فنی

کفش ورزشی سعیدی کد 404_نشاید،

امتیاز کاربران به:

کفش ورزشی سعیدی کد 404_نشاید،

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیگران را با نظرات خود برای انتخاب بهتر این محصول یاری کنید

نظرات کاربران

0 نظر

فایل ها و دیتاشیت ها

اطلاعات تکمیلی